1 mėnuo ar trimestras vidurinėje mokykloje Anglijoje

Mokykis užsienio mokykloje kelias savaitesmėnesį ar trimestrą

Moksleiviai lanko pamokas ir dalyvauja popamokinėje veikloje su kitais moksleiviais britais. Gyvenama vidurinio privataus koledžo rezidencijoje, gaunamas pilnas maitinimas, o savaitgaliais organizuojamos išvykos bei pramoginė veikla. Jei pasirinksite trimestrą valstybinėje mokykloje, turėsite galimybę išbandyti gyvenimą britų/ amerikiečių šeimoje.

5 priežastys, kodėl naudinga pasimokyti užsienyje:
  • Kalba. Mėnuo anglakalbėje šalyje bus tolygus 3 metams pamokų mokykloje!
  • Kultūra. Šalį pažinsi tik joje pagyvenęs!
  • Švietimo sistema. Pažintis su kitos šalies švietimo sistema, mokomieji dalykai angų kalba.
  • Socialiniai įgūdžiai: savarankiškumas, buities bei finansų pamokos, pažintys, socializacija.
  • Tramplinas ateičiai. Tai pažintis su studijų konsultantais ir universitetais.

Šiais mokslo metais siūlome tikrą iššūkį – kelias savaites ar mėnesius tikroje britiškoje mokykloje drauge su moksleiviais britais.

Štai keli galimi pavyzdžiai (konkrečias Jūsų atveju mokyklas rekomenduosime po pirminės konsultacijos):


Daugiau informacijos: +370 675 435 34 arba studytheworld@ames.lt

***********************************************************************************************************

“Ši patirtis man buvo labai naudinga, nes susipažinau su kitomis kultūromis, susiradau draugų iš Azijos, Pietų Amerikos ir kitų žemynų, šalių. Tikrai rekomenduočiau kitiems važiuoti visam trimestrui, nes laikas prabėga itin greitai ir neprailgsta”, - savo įspūdžiais apie mėnesio studijas D.Britanijos Harrow House koledže dalinasi Rytis Gerlikas. Vaikinas pasakoja, kad nors mokomieji dalykai nesiskiria nuo lietuviškų mokyklų - pats mokymosi procesas šiek tiek kitoks, todėl mokytis dar įdomiau.

Ryčio patirtimi džiaugiasi ir jo mama Egidija: “Penkiolikmečiui tai buvo puiki patirtis visomis prasmėmis - ir savarankiško gyvenimo, ir mokymosi. Rytis gyveno ir mokėsi tarptautiniame koledže, todėl labai didžiavosi galėdamas papasakoti apie Lietuvą, nes dauguma apie ją nieko nežino.”

Registruokitės konsultacijai

Konsultuojame visuose Lietuvos miestuose. Derinkite susitikimą tel. mob. tel. +370 675 435 34, el. p. studytheworld@ames.lt