Atsiliepimai apie AMES kursus įmonėms

LR Finansų Ministerija

Norime padėkoti už visada sklandų, lengvą ir malonų darbą kartu šio projekto metu, o mokymų dalyviai dėkoja už patobulėjusias anglų ir prancūzų kalbas ir profesionalų lektorių darbą. Tikimės dar pasimatyti ateities užsienio kalbų projektuose.

Dotnuva Baltic

„Dotnuva Baltic“ įmonė, vykdanti veiklą visame Baltijos šalių regione, pasirinko tobulinti darbuotojų anglų kalbos žinias, reikalingas komunikacijai su užsakovais ir partneriais. Įvertinus tai, kad darbuotojai dirba įvairiuose miestuose, nuolat keliauja darbo reikalais, buvo pasirinktas  nuotolinis mokymosi būdas per MS Teams programą. Logistika ir susiderinimas komandai, dirbančiai nuotoliniu būdu, jungiantis iš skirtingų vietų, tapo itin lengvas ir paprastas, lankomumas buvo labai geras. Programa Anglų kalba darbui buvo pritaikyta pagal darbuotojų turimas anglų kalbos žinias, integruota reikiama profesinė terminologija. Kurso metu buvo keliamas kalbos lygis, plečiamas žodynas, stiprinami visi kalbos įgūdžiai:  klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas.  Užsakovas ir komanda džiaugiasi akivaizdžia pažanga bei pagerėjusia komunikacija anglų kalba.

UAB Affidea

Esame labai patenkinti AMES anglų k. kursais, kurių dėka perėjome į kitą anglų kalbos žinojimo lygį. Tai leidžia jaustis daug labiau užtikrintiems ir pasitikinčiais savimi tiek verslo susitikimuose, tiek asmeniniame gyvenime. Šiuo visiems nauju ir pakankamai iššūkingu Covid-19 laikotarpiu teko išbandyti ir kursus nuotoliniu būdu, kas mums suteikė galimybę mokytis ištisus metus.  Profesionalių, įsiklausančių mokytojų dėka tai tapo netgi savotiška psichoterapija, leidžiančia atitrūkti nuo kasdienių darbų. Mokytojų paskatinimas, sudominimas, aktualių temų parinkimas motyvuoja mokytis ir siekti dar geresnių rezultatų. Sėkmės Jums!


UAB ASSECO Lietuva

Organizuoti pamokas su American English School mokykla buvo tikrai sėkminga patirtis: komunikacija visada buvo sklandi, galėjome lanksčiai derinti grafiką, buvome suprasti atsiradus poreikiui eigoje prijungti keletą papildomų žmonių, atmosfera pamokose buvo itin jauki, skatinamas visų besimokančiųjų įsitraukimas. Atsiradus poreikiui įmonės darbuotojams dirbti iš namų iš karto buvo pasiūlyta nuotolinio mokymo galimybė. Visiems darbuotojams suteiki prisijungimo kodai su MS Teams (akademine licencija), kas užtikrino sklandžią mokymų eigą viso likusio kurso metu. Ames administracijos bendradarbiavimą vertiname labai gerai. Visuomet lanksčiai, profesionaliai  ir operatyviai sprendė visus iškilusius klausimus, kas leido nepatirti jokių nesklandumų. Dėstytoja itin kompetentinga ir kūrybiška. Jos mokymo stilius paprastas ir aiškus. Per užsiėmimus visuomet galėdavome ne tik gilintis į teorinę medžiagą, bet ir mokytis aktyviai diskutuoti visiems aktualiomis temomis. Šią mokyklą  drąsiai rekomenduojame ir kitoms įmonėms, planuojančioms kokybiškus darbuotojų mokymus.

UAB DELFI LT

American English School mokykloje sistemingai anglų kalbą mokosi visa DELFI LT vadovų komanda jau nuo 2017 metų pradžios. Prieš tai esame išbandę ne vieną Lietuvoje veikiančią anglų kalbos mokyklą, dirbęs su daug skirtingų dėstytojų, todėl atsakingai galime įvertinti Ames ir dėstytojų profesionalumą. Labai patiko mokymo metodų kaita ir dinamika, kalbėjimo įgūdžių lavinimo technika patraukliai siejasi su naujo žodyno plėtimu, gramatikos elementais. Dėstytojai puikiai dirba su skirtinga vadovėlių medžiaga, parinkdama individualias užduotis, todėl pažanga greita, mokymai efektyvūs. Darbo metu suderinti anglų studijas išties sudėtinga, tačiau nuotolinis mokymasis labai palengvino šią užduotį. Nuo pavasario karantino pamokos vyksta per Skype, MS Teams programą, kurių pagalba galime bendrauti, skaityti, klausytis, nekeičiant darbo ar namų rėžimo vietos. Taip yra sutaupomas laikas, o studijų kokybė nė kiek nenukenčia. Administracijos komunikacijai ir profesionalumui atskiras dėkui. Visada gelbėja iškilus nenumatytoms situacijoms, sklandžiai koreguoja, derina reikiamus grafiko pasikeitimus. Rekomenduoju visiems mokytis su geriausiais savo srities specialistais.

VĮ Oro navigacija
Jau kelinti metai naudojamės VšĮ „American English School“ paslaugomis. Kalbų kursus šioje mokymo įstaigoje yra baigę arba tęsia 108 Valstybės įmonės “Oro navigacija” darbuotojai. Esame labai patenkinti teikiamomis paslaugomis. Darbuotojų testavimas internetu palengvina kursų organizavimą. Jeigu testo rezultatas neatitinka tikrojo mokėjimo lygio, savaitės bėgyje galima keisti grupę. Po kursų vertinimo anketose kolegos pažymi, kad kursų programa leido jiems pasiekti numatytus tikslus. Mokymo sąlygos puikios, įdomūs nauji vadovėliai, aukšta visų dėstytojų kvalifikacija. Labai profesionalios ir nuoširdžios vadybininkės. Mums patogu, kad su Vilniuje dirbančiais VšĮ „American English School“ vadybininkais galima organizuoti savo darbuotojams kursus Kaune ir Klaipėdoje. Šiuo metu tai tikrai geriausia kalbų mokymo įstaiga Lietuvoje. Todėl ir ateityje kalbų mokysimės „American English School“.
Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie LR SADM

Labai patiko kursų formatas, dėstomų temų įvairovė bei patrauklus pateikimo būdas. Esame labai dėkingi dėstytojai Agnei už profesionalumą, gebėjimą motyvuoti ir įtraukti studentus. Dėkojame už šmaikščias ir įdomias istorijas  anglų kalba, lydimas skambaus juoko.

 

Mokestinių ginčų komisija prie LRV

Komisija nuo 2017-02-01 iki 2020-09-14 bendradarbiavo su VšĮ American English School ir naudojosi anglų kalbos mokymo paslaugomis. Per nurodytą mokymo paslaugų laikotarpį buvo organizuoti individualūs mokymai 1to1, darbuotojai taip pat mokėsi VšĮ American English School atvirose grupėse. Buvo atliktas išsamus darbuotojų kalbos lygio patikrinimas prieš mokymų pradžią. Siūlomų programų įvairovė leido pasirinkti geriausiai darbuotojų poreikį ir turimą kalbos lygį atitinkančias programas. Dėstytojai mokymų metu išradingai naudojo naujausią mokomąją medžiagą, įvairius papildomus šaltinius internetinėje erdvėje, mokymų temos buvo aktualios, lengvai pritaikomos profesinėje veikloje bendraujant anglų kalba. Esame jiems dėkingi už pakeltą anglų  kalbos lygį, profesionalų ir individualizuotą požiūrį į kiekvieną studentą už rekomendacijas kaip tobulinti ir palaikyti žinių lygį pasibaigus mokymams.

Mark Monitor

„Mūsų įmonei AMES mokykla vedė Verslo Anglų kalbos kursą, turėjome 17 įvairių pareigybių darbuotojų per tris grupes, keletas eigoje nustojo lankyti pamokas dėl asmeninės motyvacijos stokos ar pasikeitusių prioritetų. 14 darbuotojų gavo AMES mokyklos pažymėjimus už išklausytas valandas ir pasiektus rezultatus. Viena dalis darbuotojų išklausė 60, antra 100, o trečia 120 akademinių valandų.
Organizuotis pamokas su AMES mokykla buvo tikrai  sėkminga patirtis: galėjome lanksčiai derinti grafiką, prie Verslo anglų kalbos priderinti ruošimąsi LCCI egzaminui, buvome suprasti atsiradus poreikiui eigoje prijungti keletą naujų žmonių, atmosfera pamokose buvo itin jauki, skatinamas įsitraukimas, dėstytojai kompetentingi – drąsiai rekomenduotume ir kitiems – atitiks visų poreikius. Esame labai patenkinti ir vadovėliais, visos temos buvo aktualios ir įdomios.
Keturiems geriausius rezultatus pademonstravusiems darbuotojams įmonė suteikė galimybę laikyti LCCI Verslo Anglų kalbos egzaminą: 3 - Level 2, 1 - Level 3. Didžiuojamės, kad visi egzaminą išlaikė puikiais rezultatais. Be AMES mokyklos pagalbos nebūtume galėję to pasiekti. Labai teigiamai atsiliepiame ir apie patį egzaminą, kuris sudarytas taip, kad tikrai visapusiškai patikrina žinias, tai tarytum elgesio realaus gyvenimo situacijoje įvertinimas. Egzamino tūrinys atitinka ir užduotimis pamatuoja įgūdžius, kurie reikalingi mūsų versle, tad ruošimąsis davė labai daug naudos, žinių, kurias galima pritaikyti kasdien.“ (Mokymų specialistė)
„Esu labai patenkinta AMES anglų kalbos kursais, kurie ne tik suteikė galimybę labai gerai išlaikyti LCCI egzaminą, bet ir įgyti daugiau pasitikėjimo anglų kalbos žiniomis. Dėstytojai buvo profesionalūs, jų mokymo stilius labai paprastas ir aiškus. Per užsiėmimus visuomet galėdavome ne tik gilintis į teorinę medžiagą vadovelyje, bet ir mokytis diskutuoti visiems aktualiomis temomis. Patys kursai padėjo išmokti geriau vartoti anglų kalbą bei sklandžiau rašyti laiškus. LCCI egzaminas nebuvo lengvas, tačiau mokymų metu daug dėmesio skyrėme egzaminui ir jaučiausi jam pasiruošusi.“ - (Duomenų analitikė)
„Gražiausi pagiriamieji žodžiai dėstytojai Irenai Seniut. Labai kompetetinga ir maloni dėstytoja. Jos paskaitos visuomet buvo įdomios,struktūrizuotos, dėstytoja aiškiai pateikdavo naują mokomąją medžiagą, tikslingai akcentuodavo svarbiausius dalykus. Ruošiantis LCCI egzaminui pateikė daug pavyzdžių, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, kaip efektyviai savarankiškai ruoštis egzaminui.“ – (Buhalterė)
„Aš noriu padėkoti už suteiktą galimybę dalyvauti mokymuose. Gavau iš jų būtent tai, ko tikėjausi: aiškius reikalavimus kalbos egzaminui bei patarimų ruošiantis jam. Kas viršyjo mano lūkesčius – tai pati dėstytoja. Nors, deja, ir negalėjau sudalyvauti visuose užsiėmimuose, tačiau tais kartais, kuriais susitikome pabendrauti, likau sužavėtas jos profesionalumu ir dalyko išmanymu. Šiais laikais, kai kone visas pasaulis kalba English-like (t.y. savo anglų kalbos interpretacija/tartimi/(iškraipytomis) taisyklėmis), buvo gaivaus oro gūsis susidurti su žmogumi, kuris iš tiesų turi gilų dalyko supratimą ir „command of language“ – tiek teorine, tiek ir praktine prasme. Vienu žodžiu – respect“ (Komandos vadovas)