IELTS egzaminas – paruošiamieji kursai pažengusiems, nuo B2 lygio,
gyvai klasėje ir online

Ruošiatės studijuoti užsienyje? O gal kuriame nors iš užsienio koledžų ar universitetų norėtumėte dėstyti?
Jums reikės ne tik anglų kalbos žinių, bet ir jų lygį patvirtinančio dokumento. AMES kursai, skirti pasiruošti
tarptautiniam IELTS egzaminui – puikus būdas pagilinti žinias ir gauti tarptautinį pažymėjimą.

60 kontaktinių akad. val. kursas su dėstytoju leidžia užtikrinti aukštą mokymų kokybę.
Mokiniai gauna daug užduočių savarankiškam darbui, ir tai sudaro papildomai net 30-60 valandų!
Taigi, už  mokamą kurso kainą mūsų moksleiviai gauna dvigubai daugiau!


Kiek trunka kursai?
1, 2, 3, 4, 5 mėn.
Kokia kaina?
Žiūrėti miestų tvarkaraščiuose
Koks žinių lygis?
Atlik testą!

: 76 Eur/mėn.

Apie IELTS (angl. The International English Language Testing System) egzaminą

Populiariausią pasaulyje tarptautinį anglų kalbos egzaminą IELTS kasmet laiko daugiau nei 3 milijonai žmonių. Lietuvoje IELTS egzaminą vykdo  Britų taryba.

IELTS egzaminas padės įvertinti visus jūsų anglų kalbos įgūdžius – skaitymą, rašymą, klausymą ir kalbėjimą. Jūs sužinosite, ar pakankamai gerai mokate anglų kalbą, kad galėtumėte ja naudotis moksle, darbe, laisvalaikiu, gyvendami užsienyje.

Egzamino užduotis rengia anglų kalbos ekspertai iš viso pasaulio. Egzaminas yra pelnęs tarptautinį pripažinimą, jį pripažįsta daugiau nei 10 000 pasaulio organizacijų: mokyklos, universitetai, įmonės, migracijos institucijos ir profesinės organizacijos.

IELTS egzaminas ypatingas tuo, kad jūsų anglų kalbos įgūdžiai tikrinami jums tiesiogiai kalbantis su pašnekovu (angl. face-to-face). Tai yra veiksmingiausias ir natūraliausias būdas patikrinti jūsų kalbėjimo gebėjimus. Priklausomai nuo to, į kurią organizaciją ketinate kreiptis ir kokių turite ateities planų, jūs galite pasirinkti, kurį egzaminą laikysite: IELTS akademinį arba IELTS bendrinį. Daugiau informacijos apie egzaminą rasite čia.

IELTS egzaminas Lietuvoje yra pripažįstamas ir įskaitomas vietoj anglų kalbos brandos egzamino.

Išlaikius IELTS (B1, B2) lygio egzaminą, balai konvertuojami į valstybinio brandos egzamino balus atitinkama tvarka: IELTS įvertinimas nuo 4.0-6.5 balų konvertuojamas į valstybinio brandos egzamino įvertinimo atitikmenį nuo 16-96 balų. Išlaikiusiems IELTS (C1) lygio egzaminą nuo 7.0-9.0 balų, stojimo metu užskaitomas įvertinimas - 100 balų vietoje valstybinio anglų kalbos brandos egzamino.

Daugiau informacijos apie tarptautinio egzamino įvertinimų įskaitymo ir atitikmenų įvertinimams nustatymo tvarkos rasite 2016 03 17 Nr. V-227 įsakymo pakeitimo redakcijoje dėl 2 metų apribojimo atšaukimo pretenduojantiems į valstybės finansuojamas vietas aukštosiose mokyklose. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ĮSAKYMAS.

Pasiruošimas IELTS egzaminui, kurso trukmė - 60 akad. val. lemia ženkliai didesnę praktinę naudą

Šis parengiamasis AMES kursas skirtas žmonėms, norintiems išlaikyti IELTS egzaminą ir vykti studijuoti ar dirbti į užsienį. Tarptautinį IELTS  pažymėjimą pripažįsta ne tik Europos, bet ir Australijos, Naujosios Zelandijos, Kanados ir JAV mokymo įstaigos bei įvairios organizacijos.

Norint sėkmingai išlaikyti IELTS egzaminą, nepakanka vien gerų anglų kalbos žinių. Rezultatus lemia ir gebėjimas suprasti egzamino reikalavimus, užduočių formulavimo principus bei vertinimo sistemą. Patyrę AMES akademijos dėstytojai padės nuosekliai pasiruošti egzaminui – užsiėmimų metu lavinsime bendrinės anglų kalbos žinias bei stiprinsime įgūdžius, kuriuos tikrina IELTS egzaminas.

Kurso metu gaunamos naudos:

  • Supažindiname su egzamino reikalavimais, vertinimo kriterijais, užduočių tipais ir efektyviausiais jų atlikimo būdais. Detaliai išanalizuojame visas IELTS užduotis ir atliekame jas praktiškai.
  • Atliekame realaus egzamino imitavimą, įvertinant rašymo, kalbėjimo, klausymo ir skaitymo užduočių atlikimą gyvai pagal nustatytą laiką ir strategijas.
  • Laviname visus egzamine tikrinamus anglų kalbos įgūdžius: klausymą, skaitymą, rašymą ir kalbėjimą. Mokytojas nuolat pataria, konsultuoja ir rekomenduoja. Gaunate atsakymus į visus kylančius klausimus.
  • Plečiame ir turtiname žodyną, nes IELTS egzaminas yra labiau orientuotas į akademinę kalbą, reikalingą studijoms ir darbui.
  • Mokome analizuoti statistinius duomenis, apibūdinti procesus bei rašyti įvairių tipų tekstus.
  • Skiriame individualiam darbui skirtas skaitymo, klausymo ir rašymo užduotis, apie 30-60 akad. val. papildomam praktiniam egzamino pasiruošimui.
  • Kurso pabaigoje laikomas bandomasis egzaminas, kuris leidžia patirti egzamino atmosferą bei padeda atkreipti dėmesį į galimas klaidas.

Parengiamojo IELTS kurso trukmė – 60 kontaktinių akad. valandų su kvalifikuotu dėstytoju ir 30-60 akad. valandų tenka skirti praktinėms savarankiškoms užduotims. Užsiėmimai vyksta vieną, du arba tris kartus per savaitę.
Jei netinka grupės užsiėmimų laikas, siūlome ruoštis IELTS egzaminui individualiai.

IELTS egzamino datos, laikas ir kaina. Registracija IELTS egzaminui

IELTS egzaminas Lietuvoje vyksta maždaug du kartus per mėnesį. Egzaminus galite laikyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Oficiali registracija vyksta 5 sav. iki egzamino datos, bet kartais galima užsiregistruoti ir gerokai vėliau, jeigu yra vietų. Artimiausių egzaminų datos skelbiamos registracijos sistemoje https://www.britishcouncil.lt/exam/ielts.

Egzamino kalbėjimo bei rašymo dalys vyksta tą pačią dieną, t.y. jeigu skelbiama egzamino data yra šeštadienį, kalbėjimas įvyks taip pat šeštadienį. Apie tikslų kiekvienos dalies laiką, būsite informuoti asmeniniu el. laišku savaitę prieš egzaminą.

IELTS egzamino rezultatai (angl. Test Report Form)

Išlaikiusieji egzaminą, IELTS sertifikatą gali atsiimti jau po 13-os dienų.

Norėdami išsiųsti savo rezultatų kopiją institucijai, galite nemokamai įrašyti iki 5-ių adresatų registracijos metu. Vėliau, kiekvienas sertifikato siuntimas/adresatas yra apmokestintas ir oficialiai gali būti siunčiamas tik iš egzaminavimo centro. Sertifikatų kopijos institucijoms suteikiamos du metus po egzamino laikymo datos.

Po AMES parengiamojo kurso, IELTS egzamino rezultatų vidurkis - 7,5 balo!

Kasmet fiksuojame AMES parengiamojo kurso lankytojų egzaminų rezultatus. AMES kursų lankytojų, laikiusių IELTS egzaminą rezultatų vidurkis - 7,1 balo!

IELTS ir bendros Europos sistemos palyginimas / Comparing IELTS and the Common European Framework

Paruošiamieji kursai IELTS egzaminui

Kurso trukmė
1 arba 2 mėn.
Programos apimtis
60 val. su dėstytoju + 30-60 val. praktinių užduočių
Dalyvių skaičius grupėje
8-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 2 mėn.
Lygis B2.2
Kursų pradžia Lapkr. 16 (online)
Valandos 17:05 - 19:30
Grupės statusas Liko 6 vietos
Kaina mėnesiui 535,00 Eur
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 2 mėn.
Lygis B2.2
Kursų pradžia Saus. 18 (online)
Valandos 17:05 - 19:30
Grupės statusas Renkama
Kaina mėnesiui 535,00 Eur

Visa IELTS kurso kaina - 535 Eur (registruojantis mokamas 50% dydžio avansas). Jungtis į grupę galima ir jai prasidėjus. Kviečiame į bandomąją pamoką.

Artimiausių egzaminų datos skelbiamos registracijos sistemoje:

https://www.britishcouncil.lt/exam/ielts/dates-fees-locations/paper-computer

Užsiregistruoti IELTS egzaminui reikia iš anksto.

PASIRUOŠIMAS IELTS EGZAMINUI. Šio kurso dalyviai tikisi gauti aukštą įvertinimą ir turi didelių lūkesčių, taigi jiems būtinas kryptingas mokymasis viso kurso metu, užtikrinant nuolatinį grįžtamąjį ryšį, dėstytojo kontrolę, priežiūrą, pažangos stebėjimą ir pagalbą.

Tinkamai atlikti kalbėjimo ir rašymo užduotis neužtenka vien reikalavimų ir struktūros žinojimo, reikia daug ir nuolatinės praktikos tiek lavinant žodyną, tiek generuojant idėjas argumentavimui, kurių neretai pritrūksta. Daug idėjų, kurias galima panaudoti rašymui ir kalbėjimui, būtent geriausiai generuojamos gyvų diskusijų su dėstytoju, grupe ar poromis metu. Todėl mokantis kontaktiniu būdu diskutuojama daugiau temų žodyno ir idėjų prasme, o temos taip pat integruoja klausymo ir skaitymo užduotis.

Klausymas ir skaitymas turi daug įvairių strategijų ir technikų, kurias per trumpą kursą galima paaiškinti teoriškai, tikintis, kad mokiniai jas pritaikys praktiškai savarankiškai. Norint matyti realią pažangą, verta užtikrinti laiko skirto užduočiai kontrolę stebint mokytojui, tokiu būdu klaidos išryškėja iškart, jas galima aptarti ir išsiaiškinti, kad nesikartotų ateityje.dyno ir idėjų prasme, o temos taip pat integruoja klausymo ir skaitymo užduotis.

60 kontaktinių val. su dėstytoju kursas leidžia užtikrinti aukštą mokymų kokybę. Mūsų mokiniai atlieka daug užduočių savarankiškai praktikuodamiesi, ir tai sudaro papildomai net 30-60 valandų! Taigi, už kurso kainą mūsų mokiniai gauna dvigubai daugiau pasiruošimo IELTS egzaminui žinių!


Paruošiamieji kursai IELTS egzaminui

Kursų trukmė
4 mėn.
Programos apimtis
60 val. su dėstytoju + 30-60 val. praktinių užduočių
Lankytojų skaičius grupėje
7-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 5 mėnesiai
Lygis B2.2
Kursų pradžia Spalio 10 d.
Valandos 15:30-17:45
Grupės statusas Liko 2 vietos
Kurso kaina 436 Eur
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai
Lygis B2.2
Kursų pradžia Rugsėjo 13 d.
Valandos 17:45-19:20
Grupės statusas Surinkta
Kurso kaina 436 Eur

Visa IELTS kurso kaina - 436 Eur (109 Eur x 4 mėn., registruojantis mokamas 109,00 Eur mėnesio  mokestis). Jungtis į grupę galima ir jai prasidėjus. Kviečiame į bandomąją pamoką.

Artimiausių egzaminų datos skelbiamos registracijos sistemoje:

https://www.britishcouncil.lt/exam/ielts/dates-fees-locations/paper-computer

Užsiregistruoti IELTS egzaminui reikia iš anksto.

PASIRUOŠIMAS IELTS EGZAMINUI. Šio kurso dalyviai tikisi gauti aukštą įvertinimą ir turi didelių lūkesčių, taigi jiems būtinas kryptingas mokymasis viso kurso metu, užtikrinant nuolatinį grįžtamąjį ryšį, dėstytojo kontrolę, priežiūrą, pažangos stebėjimą ir pagalbą.

Tinkamai atlikti kalbėjimo ir rašymo užduotis neužtenka vien reikalavimų ir struktūros žinojimo, reikia daug ir nuolatinės praktikos tiek lavinant žodyną, tiek generuojant idėjas argumentavimui, kurių neretai pritrūksta. Daug idėjų, kurias galima panaudoti rašymui ir kalbėjimui, būtent geriausiai generuojamos gyvų diskusijų su dėstytoju, grupe ar poromis metu. Todėl mokantis kontaktiniu būdu diskutuojama daugiau temų žodyno ir idėjų prasme, o temos taip pat integruoja klausymo ir skaitymo užduotis.

Klausymas ir skaitymas turi daug įvairių strategijų ir technikų, kurias per trumpą kursą galima paaiškinti teoriškai, tikintis, kad mokiniai jas pritaikys praktiškai savarankiškai. Norint matyti realią pažangą, verta užtikrinti laiko skirto užduočiai kontrolę stebint mokytojui, tokiu būdu klaidos išryškėja iškart, jas galima aptarti ir išsiaiškinti, kad nesikartotų ateityje.dyno ir idėjų prasme, o temos taip pat integruoja klausymo ir skaitymo užduotis.

60 kontaktinių val. su dėstytoju kursas leidžia užtikrinti aukštą mokymų kokybę. Mūsų mokiniai atlieka daug užduočių savarankiškai praktikuodamiesi, ir tai sudaro papildomai net 30-60 valandų! Taigi, už kurso kainą mūsų mokiniai gauna dvigubai daugiau pasiruošimo IELTS egzaminui žinių!


IELTS paruošiamieji kursai

Kursų trukmė
2, 4, 5 mėn.
Kursų kaina mėnesiui
Nuo 76 EUR
Lankytojų skaičius grupėje
6-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 4 mėnesiai (60 akad. val.) KLASĖSE
Grupės lygis B2
Kursų pradžia Rgs
Valandos 15:50-17:20
Grupės statusas Renkama
Kaina mėnesiui 95,00 Eur
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 10 savaičių (60 akad. val.) KLASĖSE
Grupės lygis B2
Kursų pradžia Rgs
Valandos 15:50-17:20
Grupės statusas Renkama
Kaina mėnesiui 190,00 Eur
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 5 mėnesiai (60 akad. val.) KLASĖSE
Grupės lygis B2
Kursų pradžia Rgs
Valandos 15:50-17:20
Grupės statusas Renkama
Kaina mėnesiui 76, 00 Eur

Visa kurso kaina 380 Eur. Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį.

Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.

Artimiausios IELTS egzamino laikymo datos čia: 
https://www.britishcouncil.lt/exam/ielts/dates-fees-locations/paper-computer

Užsiregistruoti IELTS egzaminui reikia iš anksto.


Paruošiamieji anglų kalbos kursai IELTS egzaminui

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio kaina*
150 Eur (bendra mokymų kaina 300 Eur)
Lankytojų skaičius grupėje
6-8

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas IELTS 1 Klasėje/Online
Kursų pradžia Derinama
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Renkama

*  Kursas trunka 32 akad. val. (2 mėn.). Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį.
** Valandos gali būti derinamos.

Artimiausios IELTS egzamino laikymo datos čia: 
https://www.britishcouncil.lt/exam/ielts/dates-fees-locations/paper-computer

Užsiregistruoti IELTS egzaminui reikia iš anksto.


Paruošiamieji anglų kalbos kursai IELTS egzaminui individualiai

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Viso kurso kaina*
396 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
1

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2
Grupės kodas 1 to 1 Klasėje/Online
Kursų pradžia Derinsime su Jumis
Valandos Derinsime su Jumis
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Grupės kodas 1 to 1 Klasėje/Online
Kursų pradžia Derinsime su Jumis
Valandos Derinsime su Jumis

* Individualaus kurso trukmė 40 akad. val.

Artimiausios IELTS egzamino laikymo datos čia: 
https://www.britishcouncil.lt/exam/ielts/dates-fees-locations/paper-computer

Užsiregistruoti IELTS egzaminui reikia iš anksto.


Paruošiamieji anglų kalbos kursai IELTS egzaminui

Užsiėmimo trukmė
90 min.
Vieno mėnesio įmoka
150 Eur (bendra mokymų kaina 300 Eur)
Lankytojų skaičius grupėje
6-8

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B1
Grupės kodas IELTS1 Klasėje/Online
Kursų pradžia Derinama
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2
Grupės kodas IELTS4 Klasėje/Online
Kursų pradžia Derinama
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Grupės kodas IELTS5 Klasėje/Online
Kursų pradžia Derinama
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Renkama
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C2
Grupės kodas IELTS6 Klasėje/Online
Kursų pradžia Derinama
Valandos 17:00-18:30
Grupės statusas Renkama

*  Kursas trunka 32 akad. val. (2 mėn.). Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Valandos gali būti derinamos.

Artimiausios IELTS egzamino laikymo datos čia: 
https://www.britishcouncil.lt/exam/ielts/dates-fees-locations/paper-computer

Užsiregistruoti IELTS egzaminui reikia iš anksto.


IELTS paruošiamieji kursai

Kursų trukmė
5 mėn.
Kursų kaina mėnesiui
135 eur
Lankytojų skaičius grupėje
6-8

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Kursų trukmė 5 mėnesiai
Grupės lygis C1
Kursų pradžia Spl 03
Valandos 18:30-20:00
Grupės statusas Renkama
Pamokos trukmė 90 min.

Jei pateikti kursų pasiūlymai netinka ir norėtumėte gauti informaciją apie naujai renkamas grupes, užpildykite formą  papildomoje informacijoje nurodant poreikį dėl IELTS čia: https://www.ames.lt/registruokites

Kursas trunka 60 akad. val.

Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį.

Jungtis į grupę galima kiekvieną savaitę.

Artimiausios IELTS egzamino laikymo datos čia: 
https://www.britishcouncil.lt/exam/ielts/dates-fees-locations/paper-computer

Užsiregistruoti IELTS egzaminui reikia iš anksto.


Paruošiamieji kursai IELTS egzaminui

Užsiėmimų trukmė
90 min
Viso kurso kaina*
330 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
1-1

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Grupės kodas 1 to 1
Kursų pradžia Derinsime su Jumis
Valandos
Kurso kaina 330.00
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.1
Grupės kodas 1 to 2
Kursų pradžia Derinsime su Jumis
Valandos
Kurso kaina 280.00

*Individualaus kurso trukmė 40 akad.val. Išsami informacija apie šį kursą biure. Originali mokomoji medžiaga už papildomą mokestį.

Artimiausios IELTS egzamino laikymo datos čia: 
https://www.britishcouncil.lt/exam/ielts/dates-fees-locations/paper-computer

Užsiregistruoti IELTS egzaminui reikia iš anksto.


Paruošiamieji kursai IELTS egzaminui

Užsiėmimo trukmė
90 min
Mėnesio kaina
120 Eur
Lankytojų skaičius grupėje
8-10

Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis C1
Grupės kodas IELTS
Kursų pradžia Rugsėjo 12 d.
Valandos 17.10-18.10
Kaina mėnesiui 120.00
Savaitės dienos
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Lygis B2.2
Grupės kodas IELTS
Kursų pradžia Rugsėjo 10 d.
Valandos 11.00-12.30
Kaina mėnesiui 90.00

*Kurso trukmė - 4 mėnesiai. Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę po 90 min. Mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Mėnesio kaina - 120 Eur.

*Kurso trukmė -  4 mėn. Užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę, po 90 min. Mokomoji medžiaga už papildomą mokestį. Mėnesio kaina - 90 Eur.

Artimiausios IELTS egzamino laikymo datos čia: 
https://www.britishcouncil.lt/exam/ielts/dates-fees-locations/paper-computer

Užsiregistruoti IELTS egzaminui reikia iš anksto.