Alytus

Naujoji g. 3
62119 Alytus
Tel.   +370 624 02 989
Tel.   +370 624 84 291
El. p. alytus@ames.lt

Administracijos darbo laikas
I -V: 09:00 - 17:00
VI-VII: nedirbame

624 84291

AMES užsienio ir anglų kalbos kursai Alytuje

Profesionalūs anglų kalbos kursai Alytuje, vedami kvalifikuotų ir ilgametę darbo patirtį turinčių dėstytojų. Svarbiausias mūsų tikslas – pasiūlyti Jums įdomias ir kokybiškas pamokas, kurių metu išmoksite bendrauti užsienio kalba. Laviname skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius, plečiame žodyną, dirbame su modernia mokymo įranga, vertiname interaktyvias mokymosi priemones. Dirbame su moksleiviais ir suaugusiais, taikome konkretaus asmens poreikius ir žinių lygį atitinkančias mokymo programas. AMES anglų kursai Alytuje – tai įdomios pamokos, kvalifikuoti dėstytojai, šiuolaikiškos klasės ir patogūs pamokų tvarkaraščiai. Organizuojame grupinius ir individualius užsiėmimus. Kursų kokybė vertinama tarptautiniais CEF (Common European Framework) standartais.

Rekomenduojami kursai

MOKSLEIVIAMS

SUAUGUSIEMS

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO (NVŠ) PROGRAMOS MOKSLEIVIAMS

Šiuo metu vykdome neformaliojo vaikų švietimo programas: „Bendrauk drąsiai (7-9m.)“„Viešojo kalbėjimo pagrindai (10-14m.)“,,Viešojo kalbėjimo menas (15-19m.)“. Šios programos yra finansuojamos iš mokinio krepšelio lėšų. Neformaliojo ugdymo programos remiamos Alytaus miesto savivaldybės.

Norite išbandyti kursus? Prašome užpildyti preliminarią registraciją. Gavę jūsų kontaktus, pageidavimus ar pasirinkimus, mes su jumis susisieksime dėl suderinimo ir registracijos patvirtinimo.

Dėmesio!

Alytaus filialas jau registruoja moksleivius naujiems mokslo metams. Užsiregistravusiems ir sumokėjusiems už visus mokslo metus – 10% nuolaida.

Pra­mie­go­ti bran­dos eg­za­mi­ną ir nu­bus­ti su šim­tu­ku ates­ta­te – ne sap­nas "Alytaus Naujienos"